Psykologifabriken

c/o Knackeriet Svartmangatan 9
111 29 Stockholm

oskar@psykologifabriken.se

0739 69 66 25

Då vi ofta är på uppdrag är det lättast om du skickar ett sms först och berättar om ditt ärende och föreslår en tid att höras. Så hör Oskar av sig så snabbt som möjligt.

Kontakta våra föreläsare

Brita Helleberg

Brita Helleberg leg. psykolog,
Leg. psykolog och organisationskonsult

brita@psykologifabriken.se

Gustav Nilsson, leg. psykolog,
Organisationskonsult och metodansvarig.

gustav@psykologifabriken.se

0733 625 246

Johanna Hajnos, kundansvarig,
Kundansvarig

johanna@psykologifabriken.se

Katarina Blom, psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

katarina@psykologifabriken.se

0704 973 079

Kristin Öster, organisationskonsult och psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

kristin@psykologifabriken.se

0707 127 041

Malin Logård, organisationskonsult och psykologkandidat,
organisationskonsult och psykologkandidat

malin@psykologifabriken.se

Oskar Henrikson, leg. psykolog,
VD och grundare, produktchef för habitud

oskar@psykologifabriken.se

0739 69 66 25   •   @psykologenOskar

Sophie Brömster, organisationskonsult,
Organisationskonsult och psykologkandidat

sophie@psykologifabriken.se

070 813 43 04