Psykologifabriken

c/o Knackeriet Svartmangatan 9
111 29 Stockholm

oskar@psykologifabriken.se
0739 69 66 25

Kontakta våra föreläsare

Gustav Nilsson, leg. psykolog,
Organisationskonsult och metodansvarig.

gustav@psykologifabriken.se
0733 625 246

Johanna Hajnos, kundansvarig,
Kundansvarig

johanna@psykologifabriken.se

Katarina Blom, psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

katarina@psykologifabriken.se

Kristin Öster, organisationskonsult och psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

kristin@psykologifabriken.se
0707 127 041

Malin Logård, organisationskonsult och psykologkandidat,
organisationskonsult och psykologkandidat

malin@psykologifabriken.se

Oskar Henrikson, leg. psykolog,
VD och grundare, produktchef för habitud

oskar@psykologifabriken.se
0739 69 66 25   •   @psykologenOskar

Sophie Brömster, organisationskonsult,
Organisationskonsult och psykologkandidat

sophie@psykologifabriken.se
070 813 43 04