Psykologifabriken

c/o Knackeriet Svartmangatan 9
111 29 Stockholm

Kontakta våra konsulter

Alexander Fredriksson

Alexander Fredriksson,
Organisationskonsult

alexander@psykologifabriken.se

Brita Helleberg,
Kommunikationschef & organisationspsykolog

brita@psykologifabriken.se

070 - 790 76 62

Kristin Öster,
Metodansvarig och organisationspsykolog

kristin@psykologifabriken.se

073-980 58 72

Lina Lindrågen

Lina Lindrågen,
Organisationskonsult

lina.lindragen@psykologifabriken.se

Malin Logård,
Organisationskonsult

malin@psykologifabriken.se

Mårten Rostö,
Psykologkandidat

marten.rosto@psykologifabriken.se

Oskar Henrikson,
VD och grundare, produktchef för Habitud, organisationspsykolog

oskar@psykologifabriken.se

073-969 66 25   •   @psykologenOskar

Sophie Brömster,
Organisationskonsult

sophie@psykologifabriken.se

070-813 43 04

Tove Holmberg, Psykologkandidat,
tove@psykologifabriken.se