Psykologifabriken

c/o Knackeriet Svartmangatan 9
111 29 Stockholm

oskar@psykologifabriken.se

0739 69 66 25

Då vi ofta är på uppdrag är det lättast om du skickar ett sms först och berättar om ditt ärende och föreslår en tid att höras. Så hör Oskar av sig så snabbt som möjligt.

Kontakta våra föreläsare

Alexander Fredriksson

Alexander Fredriksson,
Organisationskonsult

alexander@psykologifabriken.se

Brita Helleberg,
Kommunikationschef & organisationspsykolog

brita@psykologifabriken.se

070 - 790 76 62

Gustav Nilsson,
Metodansvarig & organisationspsykolog

gustav@psykologifabriken.se

073-362 52 46

Isabel Jurèhn

Isabel Juréhn,
Organisationspsykolog

isabel@psykologifabriken.se

Kristin Öster,
Organisationspsykolog

kristin@psykologifabriken.se

073-980 58 72

Lina Lindrågen

Lina Lindrågen,
Psykologkandidat

lina.lindragen@psykologifabriken.se

Malin Logård,
Organisationskonsult

malin@psykologifabriken.se

Oskar Henrikson,
VD och grundare, produktchef för Habitud, organisationspsykolog

oskar@psykologifabriken.se

073-969 66 25   •   @psykologenOskar

Sophie Brömster,
Organisationskonsult

sophie@psykologifabriken.se

070-813 43 04